Przedszkole Norlandia Strąkowa

Lektor - jęz. francuski

Aneta Wardecka

aneta.wardecka@norlandia.com

Aneta Wardecka- wychowawca gr. Żuczki Ukończyłam szkołę muzyczną I stopnia w Warszawie. Grałam na perkusji i pianinie, dlatego muzyka od najmłodszych lat jest bliska mojemu sercu. Ponadto ukończyłam studia pedagogiczne na kierunku Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z edukacja włączającą. Uzyskałam tytuł licencjacki. W wolnych chwilach lubię spędzać czas aktywnie , dlatego współpracuje z WOPRem. Jestem osobą bardzo wesołą i pozytywnie nastawioną do świata. Mam mnóstwo pomysłów i pełno energii. Praca z dziećmi sprawia mi wielka satysfakcję, ponieważ „maluchy” tak jak ja są bardzo ruchliwe i pomysłowe. Ponadto uwielbiam patrzeć, jak dzieci się rozwijają, zaś świadomość tego że jestem „współodpowiedzialna” za ich dorastanie daje mi dużo motywacji do pracy. Ukończyłam kurs z zakresu „Dziecięcej matematyki”, „glottodydaktyki” oraz „sensoplastyki”.

Magdalena Drożdżal

Ewelina Klukowska

Agata Bucoń

Pozycja: Dyrektor
agata.bucon@norlandia.com

Agata Bucoń- dyrektor, wychowawca gr. Biedronki Jestem nauczycielem kontraktowym, niebawem mianowanym 😊. Ukończyłam studia magisterskie z zakresu „Pedagogika resocjalizacyjna” oraz studia podyplomowe na kierunku „Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna”. Od kiedy pamiętam miałam dwa marzenia- zostać dziennikarką, lub pracować w przedszkolu- wybrałam to drugie! Z dziećmi pracuje już 10 lat. Pracowałam jako animator zabaw dla dzieci, niania, wychowawca w żłobku, oraz nauczyciel przedszkolny. Ukończyłam kursy z zakresu terapii ręki, arteterapii, glottodydaktyki, muzykoterapii. Zawsze ciężko mówić o sobie, ale wydaje mi się że jestem osoba radosną i pomysłową. Do pracy z dziećmi podchodzę w sposobów odpowiedzialny i chce organizować im przestrzeń, tak aby rozwijały swoje indywidualne umiejętności i predyspozycję. Staram się zainteresować dzieci różnego rodzaju wiedzą- historyczną, biologiczną, matematyczną itp. Jednak najważniejsze jest, żeby czas spędzony ze mną dzieci zapamiętały jako najlepszy czas w swoim dzieciństwie.

Saima Tufail

Pozycja: Nauczyciel asystujący

Lektor języka angielskiego I'm from Pakistan and I'm working as English teacher in our kindergarden. I got international English teaching experience over 16 years in Pakistan, South Korea and in Poland.